Dwór Myśliwski Ustronie w Trzebieniu jest to jedno z moich ulubionych miejsc do reportaży ślubnych. Sala weselna jest zachowana w niecodziennym klimacie, a park wokół daje dużo możliwości, które każdy fotograf ślubny doceni w stworzeniu mini pleneru ślubnego dla Par Młodych. Julia i Mateusz na swoje przyjęcie weselne wybrali właśnie to miejsce, a ja serdecznie gratuluję im trafnego wyboru sali weselnej.

Plener ślubny i wesele w okolicach Wieruszowa

To był październikowy, deszczowy dzień.  Nie popsuł on jednak planów naszej Parze Młodej, która tego dnia przeżywała jeden z najważniejszych momentów swojego życia. Ba! Nawet udało nam się wykonać szybki plener ślubny w kroplach deszczu! Co więcej, to był ostatni moment na przyjęcie weselne przed kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią. Nasza para miała niewiele czasu na przełożenie ślubu tydzień przed planowaną przez nich datą i zorganizowanie ślubu na nowo. Na szczęście, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Ślub Julii i Mateusza odbył się w Parafii p.w. Zesłania Ducha Św. w Wieruszowie. Mszę ślubną poprowadził Ojciec Paulin, który swoim pięknie ujętym kazaniem wzruszył Panią Młodą. Niezapomnianą oprawę muzyczną stworzyły skrzypce. Po emocjonującej mszy, goście weselni przez całą noc świetnie bawili się na przyjęciu weselnym.  

Góra zborów sesja ślubna – niesamowity klimat

Kilka dni po ślubie, oczywiście wybraliśmy się z naszymi młodymi na plener ślubny. Julia i Mateusz na swój plener ślubny wybrali urokliwe miejsce Górę Zborów. Jest to świetne miejsce nie tylko na plener ślubny, ale również na wypoczynek z rodziną.

Podobne