Ślub tuż tuż, a wy dalej nie wiecie, jak sprawić, by ta uroczystość nabrała krzty magii i wyjątkowości? Boicie się, że wasze wesele będzie dokładnie takie samo jak każde inne, a ceremonia ślubna nie zdoła gości absolutnie niczym zaskoczyć? Zamiast się tym przejmować, co nie ma żadnego sensu, bo nie daje żadnych korzyści, popatrzcie na nieco mniej oczywiste i bardziej nietypowe dekoracje ślubne, bo może zdarzyć się tak, że to któraś z nich pozwoli wam na błyskawiczną przemianę zwykłego przyjęcia w coś absolutnie niezwykłego.

Przystrojenie kościoła na ślub

Taką dekoracją okaże się właśnie tytułowy dywan. Na pierwszy rzut oka nie jest on aż tak strasznie oryginalny, bo przecież jakieś dywany zawsze są w kościołach, a przy uroczystościach ślubnych zmienia się je po prostu na jaśniejsze, jednakże to właśnie ten kolor może robić wrażenie, o ile odważycie się zrezygnować z barw jasnych, stosowanych i zarazem… nijakich. Czy nie lepiej byłoby chociaż ten jeden raz w życiu, w tym wyjątkowym dniu przejść się po prawdziwym czerwonym dywanie? Wiele par młodych zakochało się już właśnie w tej dekoracji ślubnej. Nuda? No to w takim razie wybierzcie dywan o barwie idealnej czystej bieli. Akurat tego rodzaju dekoracje weselne, mimo iż same w sobie kojarzą się mocno z ślubami z uwagi na biały kolor, wciąż nie są zbyt często stosowane. Biały dywan na pewno pozwoli wam nieco urozmaicić wygląd kościoła. Cudownie go rozjaśni i to dosłownie z każdej strony. Ożywi wnętrze i nada mu wyraźnej świeżości. Białe dywany mogą nabrać dodatkowej elegancji, jeżeli tylko zostaną obszyte złotą bądź srebrną nicią. Śmiało możecie stworzyć z tej ozdoby główną dekorację ślubną. To ona może wyjść na pierwszy plan. Dzięki temu okaże się jeszcze bardziej efektowna.

Istnieje też możliwość umieszczenia na dywanie dodatkowych naklejek, które będą ukazywać wasze inicjały bądź przedstawiać obraz związany z miłością czy po prostu ze ślubem. Zastanówcie się jednak, czy przypadkiem takie detale nie obniżą wartości dywanu i nie sprawią, że zacznie on wyglądać nieco tandetnie.

Podobne