fbpx

,,Zdjęcie to sekret w sekrecie. Im więcej opowiada, tym mniej się wie".

-Diane Arbus-

Flickr Album Gallery Pro Powered By: Weblizar

Poznaj usługę

Za Pan brat z fotografią

Fotografia towarzyszy na mojej ścieżce zawodowej wiele lat.  Największą radość sprawia mi reportaż ślubny oraz uchwycenie ludzkich emocji, jakie towarzyszą temu ważnemu wydarzeniu. Dzięki pasji, oddanemu sercu oraz wiedzy fotograficznej, pozostawię wspaniałe wspomnienia na długie lata, do których z chęcią będziecie wracać.

12 godzin fotografowania - zapewniony cały dzień

Reportaż ślubny rozpoczyna się  3 godziny przed ceremonią ślubną i trwa do oczepin włącznie. W tym czasie jestem do Waszej dyspozycji, realizując reportaż ślubny. 

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny to relacja fotograficzna z najpiękniejszego momentu życiu każdej zakochanej pary. Tworząc historię tego dnia, nie działam według ustalonego szablonu. Wnikliwie obserwuję wydarzenia, dokumentując dla Was ich przebieg. Dzięki temu, uchwycone emocje są autentyczne.

Strefa klienta jako ułatwienie

Strefa klienta to komfort nie tylko dla Was, ale i również dla Waszych najbliższych. O co właściwie chodzi? W dniu Waszego wesela, każdy z gości otrzymuje login i hasło do strefy klienta, w której już od momentu otrzymania karteczki z danymi, może zapisać się na listę gości, a później otrzymać powiadomienie e-mailem o dostępności reportażu ślubnego. Nie musicie wywoływać miliona zdjęć dla gości oraz nagrywać i wysyłać płyt rodzinie mieszkającej w innej części Polski. Dzięki strefie klienta, macie cały reportaż na wyciągnięcie ręki. Ważne! Zdjęcia z Waszego ślubu są zamieszczone w strefie, tylko i wyłącznie  po Waszej akceptacji

300-350 obrobionych zdjęć

Otrzymacie 300-350 obrobionych zdjęć, które będą dla Was wspaniałą pamiątką. W podstawowej ofercie otrzymacie również album tradycyjny oraz zdjęcia na pendrive. Na wszelkie inne dodatki możemy zdecydować się tuż zakończeniu usługi.

© zafilmowani.pl