Na samą myśl o weselu Pauliny i Krzysztofa, przyjemne wspomnienia w głowie i uśmiechy pojawiają się na naszych twarzach. Byliśmy świadkami wielu ciekawych zabaw weselnych. Każda minuta przyjęcia ślubnego wypełniona była po brzegi atrakcjami serwowanymi przez DJ-a i Animatorkę, którzy wprawili w taneczny nastrój każdego gościa weselnego.

To był niezwykle ciepły, słoneczny dzień. Przemierzyliśmy wiele kilometrów, aby spotkać się w dniu ślubu z naszą Parą Młodą. Rozpoczęliśmy nagrywanie filmu ślubnego już od wczesnych godzin porannych. Odkąd tylko przekroczyliśmy próg domu Krzysztofa, kolejno Pauliny, byliśmy głęboko przekonani, że ten ślub będzie jednym z tych, które zachowa się w naszych wspomnieniach na długo. Nie myliliśmy się. Atmosfera, panująca na przygotowaniach ślubnych była iście rodzinna i taka również udzieliła się i nam. Praca tego dnia była czystą przyjemnością. Paulina, niezwykle subtelna, urokliwa Pani Młoda w sukni ślubnej wyglądała obłędnie. Przystojny Pan Młody, w obiektywach naszych aparatów prezentował się z niezwykłą gracją i klasą.

Po pełnym emocji first looku, który miał miejsce w domu rodzinnym Pauliny, przynosząc łzy wzruszeń, nadszedł czas na ceremonię zaślubin. Ślub Pauliny i Krzysztofa odbył się w Kościele Pod Wezwaniem Niepokalanego Serca NMP w Książenicach. Ujmujące kazanie Księdza, Przysięga ślubna Pauliny i Krzysztofa wyzwoliły we wszystkich wiele emocji.

Klip ślubny Pauliny i Krzysztofa

Leśniczówka Wodzisław Śląski

To jednak nie był koniec ! Kolejna dawka emocji czekała na gości weselnych w Restauracji Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim. Cudowny klimat panujący w Restauracji oraz piękny ogród przynależny do Leśniczówki, wykorzystaliśmy w trakcie krótkiego pleneru ślubnego Pauliny i Krzysztofa, na który namówiliśmy ich spontanicznie w dniu ich wesela. 

Zabawa weselna trwała nieustannie. Parkiet rozgrzewał się do czerwoności. DJ zapewniał najlepsze z możliwych atrakcji weselnych, które trwały aż do rana. Obejrzyjcie klip ślubny i przekonajcie się sami jak wyglądają śląskie wesela od kuchni.

20 minutowy skrót filmu Pauliny i Krzysztofa

Podobne