Justyna i Dominik wybrali na swoje miejsce przyjęcia weselnego, jeden z lepszych lokali w Wieluniu – Malinowy Dwór. Sala w Malinowym Dworze odznacza się wysokim standardem świadczonych usług. Sale bankietowa znajduje się na obrzeżach Wielunia, w związku z czym sala Malinowy Dwór stawia przede wszystkim na prywatność i intymność zachowania przyjęć ślubnych dla swoich klientów. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, do którego często powracamy wspomnieniami. Ten dreszcz emocji podczas przygotowań ślubnych, kiedy Pan Młody zakłada spinki ślubne, muchę i garnitur ślubny i bajkowa suknia ślubna Pani Młodej… Tego dnia tworzy się paleta skrajnych emocji – poprzez radość, ekscytację a strach, wzruszenie i łzy.

Komfort miejsca, w jakim znajduje się lokal zarówno dla gości, jak dla samej Pary Młodej jest na bardzo wysokim poziomie. Justyna i Dominik podczas swojego wesela bawili się wyśmienicie. Goście również nie schodzili z parkietu. Para Młoda prezentowała się cudownie. Justyna postawiła na lekki look, podkreślając swą urodę intensywnym kolorem pomadki na ustach. Suknia ślubna Justyny była zwiewna, delikatna i nad wyraz subtelna, nie dało się oderwać od niej wzroku. Klasa, szyk i niebywała skromność – tak można określić słowami naszą wspaniałą Parę Młodą.

Przygotowania ślubne Dominika odbyły się na łonie natury, zupełnie niecodziennie i nieszablonowo. Pogoda była wprost idealna, więc wykorzystaliśmy ją w pełni do nagrania ujęć ślubnych w ogrodzie. Nie zabrakło również ujęć dodatków ślubnych. Lubimy szukać nowych rozwiązań, zawsze staramy się w kreatywny sposób przedstawić je w filmie ślubnym. Często posługujemy się więc różnymi akcesoriami, które  przy okazji ściśle związane są z parą młodą. Tym razem była to gitara, która ma bardzo duże znaczenie dla Dominika.

Ślub Justyny i Dominika odbył się w Kościele św. Stanisława w Wieluniu. Przysięgę małżeńską poprzedziło piękne i mądre kazanie przygotowane przez księdza. Na miejsce przyjęcia weselnego, Para Młoda wybrała hotel Malinowy Dwór w Wieluniu. To dokładnie  z tego miejsca pochodzą subtelne, pełne miłości ujęcia plenerowe, które wykonaliśmy w dniu ślubu Justyny i Dominika. Każde miejsce można w pełni wykorzystać do stworzenia kadrów pełnych miłości. To Wasze uczucia pokazane tego dnia je malują… 

Podobne