Myśląc o mieście Wieluń, na myśl przychodzi mi tylko jedna sala weselna – Malinowy Dwór Wieluń. Dlaczego? Poziom organizacji wesel utworzony jest na bardzo wysokim poziomie, a sala weselna w Malinowym Dworze odznacza się nowoczesnym klimatem, co sprzyja zarówno gościom, jak i nam fotografom i kamerzystom. Ładny anturaż wokół idealnie komponuje się z fotografią i filmem. Ślub Eweliny i Mariusza jest tego dobrym przykładem. 

Klip ślubny Malinowy Dwór Wieluń

Dzień ślubu Eweliny i Mariusza był bardzo pogodny. Ceremonia zaślubin odbyła się w Kościele św. Stanisława w Wieluniu, a  przyjęcie weselne w wyżej już wspomnianym lokalu Malinowy Dwór. Mariusz,na codzień związany z lokalem Malinowy Dwór, zadbał o każdy szczegół swojego wesela. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu Para Młoda mogła w pełni cieszyć się dniem swojego ślubu i wesela. Pogoda sprzyjała, dzięki czemu mogliśmy porwać naszą Parę Młodą na plener ślubny na terenie Malinowego Dworu. Przygotowana ścianka na terenie hotelu Malinowy Dwór z łapaczami snów robiła niebagatelne wrażenie. 

Filmowanie Wieluń – Klip ślubny Ewelina i Mariusz

Po hucznym weselu, Ewelina i Mariusz spotkali się z nami ponownie na sesji w plenerze. Wybrali bardzo spokojne i klimatyczne miejsce w Ożarowie koło Wielunia. Odpowiednie dla rodzin z dziećmi, idealne na spacery oraz z ogromnym potencjałem do tworzenia magicznych sesji zdjęciowych i filmowych.

Podobne