Jeżeli zamierzacie wziąć ślub właśnie w tym roku, już teraz powinniście poszukać pewnych inspiracji, rzucając okiem na trendy ślubne powstałe z myślą o nadchodzącym sezonie. Co takiego będzie więc teraz królować? Czy w tym roku postawimy na skromne i minimalistyczne dekoracje ślubne, czy może jednak w końcu ten trend się odwróci i znów zakochamy się w bogactwie i przepychu? Jakie ozdoby zostaną uznane za najbardziej stylowe? Po przeczytaniu tego tekstu wszystko stanie się dla was jasne i czytelne!

Ozdoby ślubne – personalizowane

Jednym z największych trendów ostatnich sezonów jest personalizacja dekoracji i dodatków ślubnych. W rzeczywistości jesteście w stanie personalizować niemalże wszystko, co tylko przyjdzie wam do głowy. Wykorzystajcie do tego celu swoje inicjały albo nawet i pseudonimy, które wszyscy goście dobrze znają. Poprzez personalizację nadajecie różnym przedmiotom mocno indywidualnego charakteru. W ten sposób warto przygotować m.in. księgę gości, drobne upominki dla gości, ale też i co niektóre tradycyjne dekoracje.

Jakie kwiaty na ślub?

Kwiaty oczywiście dalej są na topie. Florystyczne dekoracje weselne to coś niezastąpionego, dlatego nic dziwnego w tym, że wracają one do nas każdego sezonu i za każdym razem sprawdzają się tak samo dobrze. Teraz występują w delikatnie zmienionej odsłonie. Małe wiązanki wypełniane drobnymi kwiatuszkami zastępujemy bowiem bukietami w rozmiarze XXL. Kwieciste dekoracje mają być widoczne. Muszą być duże i muszą robić wrażenie, wychodząc na pierwszy plan. Powinny też pasować do sukni panny młodej. Zwróćcie na ten aspekt uwagę.

Trendy ślubne 2021

Te dwa trendy to absolutne hity ślubnego sezonu 2021, ale oczywiście może zdarzyć się tak, że one totalnie nie przypadną wam do gustu. Co wtedy? Nie ma sensu na siłę się do czegoś zmuszać. Jeżeli kwieciste dekoracje w ogóle nie są w waszym stylu i nie chcecie personalizować żadnych dekoracji, po prostu tego nie róbcie i posłuchajcie swojej własnej intuicji. Ładne dekoracje weselne nie muszą być dekoracjami super modnymi. To przede wszystkim wam mają się one podobać.

Podobne