Oferta wideoreportażu ślubnego

ważna od 01.01.2020

Cały dzień nagrywania

Naszą pracę rozpoczynamy najczęściej 3 godziny przed ceremonią zapewniając Wam 12 godzin pracy operatora do oczepin włącznie.

Teledysk ślubny

Historia całego dnia opowiedziana w 2-3 minutach? Tak, przygotujemy dla Was teledysk ślubny, który możecie wysłać znajomym, zamieścić na portalu społecznościowym.

Reportaż ślubny

Filmowy reportaż ślubny z całego dnia o długości 40 minut.

Skrót 15 minut

Przygotujemy dla Was maksymalnie 15 minutowy skrót, do którego zawsze będziecie mogli wrócić. Skrót powstaje poprzez wycięcie z całego reportażu form klipowych.

Surowy materiał

Jako nieliczni przekazujemy Wam nieodpłatnie całość surowego materiału wideo zgromadzonego w dniu ślubu. Link do materiału wideo na serwerze dostępny już do 3 dni po ślubie. Możecie również przekazać swój dysk twardy.

Strefa klienta

Strefa klienta to komfort nie tylko dla Was, ale i dla Waszych najbliższych. Reportaż ślubny zamieszczony w strefie i zabezpieczony hasłem łatwo i bezpiecznie dostępny z każdego miejsca, bez konieczności nagrywania nośników, przesyłania dużych plików. Możliwość utworzenia różnych wariantów strefy klienta: z klipem, ze skrótem, z pełnym reportażem.

Materiał plenerowy

Dodatkowe ujęcia plenerowe wykonane w dniu ślubu np. w ogrodzie przy sali weselnej, które wzbogacą materiał wideo..

Formaty filmu

Materiał wynikowy przygotujemy dla Was w formacie MP4, BlueRay, DVD-Video oraz inne według ustaleń przed odbiorem całości. Wszystkie formy cyfrowe plików przygotowywane są nieodpłatnie. Gotowe pliki możecie pobrać z naszego serwera lub dostarczyć swój dysk twardy.

Brak kosztów dojazdu

W dniu ślubu nie doliczamy Wam żadnych dodatkowych kosztów związanych z dojazdem, noclegiem, itp.

Niezmienna cena

Pełna rezerwacja terminu to podpisanie umowy oraz wpłata zadatku, co daje pełną gwarancję niezmienności ceny usługi, nawet jeśli termin ślubu jest odległy.

Przykładowe filmy:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

To ważna inwestycja

Film ślubny, z najważniejszego dnia w życiu, który będzie dla Was powodem do dumy i zadowolenia to inwestycja 3,7 tyś. złotych. Pamiątka, do której będziecie często wracać, za parę lat wspólnie ze swoimi dziećmi, a następnie jako dziadkowie z wnukami. To film, który będzie Waszej rodzinie towarzyszył przez całe życie.

Zarezerwuj termin w ciągu 10 dni, zyskaj bonus
wartości 1000zł w prezencie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Przykro nam czas minął, skontaktuj się z nami w tej sprawie.

Opcje dodatkowe:

Rozwiń poszczególne opisy

Materiał plenerowy realizowany w innym dniu roboczym, wzbogacający zarówno klip ślubny jak i cały film. W cenie dojazd do 50 km od siedziby firmy, powyżej pokrycie kosztów paliwowych.

Materiał plenerowy realizowany w górach lub nad morzem, wzbogacający zarówno klip ślubny jak i cały film. Ustalenia indywidualnie.

Niecodzienna forma podziękowania dla rodziców, realizowana przed ślubem. W cenie dojazd do 50 km od siedziby firmy, powyżej pokrycie kosztów paliwowych.

Zachowaj wspomnienia drugiego dnia wesela, w formie krótkiego klipu muzycznego.

Dodatkowy operator na cały dzień.

Wydłuż czas pracy operatora, powyżej 12 godzin roboczych. W razie pytań prosimy o kontakt.

Wzbogać materiał zapierającymi dech w piersiach ujęciami z drona, sali weselnej oraz świątyni.

Zamów film w jakości 4K, gotowe materiały otrzymasz również w formacie HD1080p.

Kontakt