Ślub i wesele Darii i Darka – romantyczne przyjęcie w uroczym miejscu

Daria i Darek to para młoda, która w dniu swojego ślubu pragnęła, aby wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Zdecydowali się na romantyczne przyjęcie w uroczym miejscu, które na długo pozostanie w ich pamięci oraz w pamięci zaproszonych gości. Para młoda zdecydowała się na usługi filmowania i fotografowania ślubów w naszej firmie zafilmowani.

Daria i Darek – Magiczny ślub i wesele pełne romantyzmu: Przyjęcie w restauracji Szklana Czajka i sesja zdjęciowa w Palmiarni Gliwice

Ceremonia ślubna w rodzinnej parafii panny młodej

Ślub odbył się w okolicach Grabowa nad Prosną, w rodzinnej parafii panny młodej. Daria, piękna i elegancka kobieta na co dzień pracująca jako nauczycielka, zjawiskowo prezentowała się w białej sukni ślubnej. Na uroczystość przyjechała samochodem marki Nysa, co dodawało uroku temu wyjątkowemu dniu. Samochód ten wykorzystano również do zdjęć plenerowych.

Wesele w malowniczej restauracji Szklana Czajka

Po uroczystości ślubnej para młoda oraz zaproszeni goście udali się do malowniczej restauracji Szklana Czajka, znajdującej się w okolicach Kalisza i Grabowa, dokładnie w Czajkowie. To miejsce cieszy się popularnością ze względu na piękny ogród oraz bliskość lasu, w którym można wykonać niezapomniane zdjęcia plenerowe. W trakcie wesela, zaproszeni goście bawili się przy dobrej muzyce, delektując się wyśmienitym menu oraz atmosferą, którą udało się stworzyć dzięki starannemu przygotowaniu przez parę młodą oraz restaurację.

Plenerowa sesja ślubna w Palmiarni w Gliwicach

Po uroczystości ślubnej i przyjęciu weselnym, para młoda udała się na plenerową sesję ślubną do Palmiarni w Gliwicach. Dlaczego Daria i Darek wybrali właśnie to miejsce? Przede wszystkim ze względu na ogromny potencjał estetyczny i klimat, którym emanuje. W Palmiarni zdecydowano się na wykonanie zdjęć wśród egzotycznych roślin i klimatycznych wnętrz, co w połączeniu z piękną suknią ślubną Darii i stylowym garniturem Darka stworzyło niezapomniane ujęcia.

Usługi filmowania i fotografowania ślubów przez Zafilmowani

Daria i Darek zdecydowali się na usługi filmowania i fotografowania ślubów oferowane przez firmę Zafilmowani. W ramach usługi otrzymali pełen pakiet zdjęć ślubnych, w tym sesję plenerową w Palmiarni, a także film z uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. Dzięki temu para młoda może przypominać sobie i swoim bliskim ten wyjątkowy dzień w postaci pięknych zdjęć i filmu, który z pewnością pozostanie dla nich na zawsze niezapomniany.

Podsumowanie

Ślub i wesele Darii i Darka to piękne, romantyczne i starannie zorganizowane przyjęcie, które na długo pozostanie w ich pamięci oraz w pamięci zaproszonych gości. Para młoda postawiła na urokliwe miejsca oraz wysokiej jakości usługi filmowania i fotografowania ślubów, dzięki czemu udało się stworzyć niezapomnianą atmosferę, którą każdy zapamięta na długo.

Podobne wpisy