Przygotowania

Zgodnie z naszymi ustaleniami, prace rozpoczynamy od realizacji przygotowań, według danych adresowych i czasowych z naszej umowy.  Trzymanie ram czasowych w tym ważnym dniu jest bardzo ważne, każde niezaplanowane opóźnienia (np. kosmetyczka/fryzjer) wprowadzają niepotrzebny pośpiech. Sprawdźcie koniecznie, czy któraś z pozycji nie uległa zmianie, jeśli takowe będą prosimy nanieść je w formularzu.

  1. Przed filmowaniem w domu, w hotelu warto uporządkować lub wynieść wszelkie zbędne rzeczy, które mogłyby psuć kadr.
  2. Prosimy o przygotowanie obrączek oraz wszelkich dodatków jakie będziecie mieć w tym dniu. Jeśli chcecie, aby w przygotowaniach pomagał Wam, któryś ze świadków, powinni być oni u Was przed rozpoczęciem pracy gotowi do działania. 
  3. W pierwszej kolejności po przybyciu do pana młodego/pani młodej, realizujemy ujęcia dodatków, następnie przechodzimy do elementów przygotowań.
  4. W trakcie realizacji materiału z przygotowań potrzebujecie spokoju. Jeśli na co dzień nie pracujecie przed obiektywem aparatu/kamery, może być to początkowo krępujące, spokojnie zadbamy o to, aby uczucie to szybko minęło. Jeśli w trakcie przygotowań znajdą się osoby, które będą zaburzać Wasz spokój, tym samym zaburzać naszą wspólną pracę nad powstającym materiałem, możecie być spokojni -zajmiemy się tym!
  5. W trakcie przygotowań u pana młodego zostanie zamocowany mikroport w celu nagrania jak najlepszego dźwięku z całej uroczystości ślubnej – głównie przysięgi, mikroport zostanie zdjęty po życzeniach. Prosimy o niezdejmowanie samemu urządzenia.
  6. Jeśli warunki pogodowe w dniu ślubu będą sprzyjać, aby wykonać elementy przygotować na zewnątrz np. w ogrodzie, skorzystamy z tego.