Śląskie wesela zawsze przepełnione są super zabawą, ale i wieloma atrakcjami dla gości. Ola i Krzyś zadbali o najlepsze z możliwych rozrywek na swoim weselu. Ale o tym za moment. Opiszmy ten dzień od początku. Jak przystało na prawdziwe śląskie wesela, rozpoczęliśmy nagranie filmu ślubnego już od wczesnych godzin porannych. Przygotowania ślubne minęły w bezstresowych warunkach. Zarówno Krzysztof jak i Ola, dobrze czuli się przed obiektywem aparatu. Tego dnia, z ust Oli nie schodził promienny uśmiech. 

Klip ślubny Oli i Krzysztofa

Ślub pary młodej odbył się  w Kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Tychach, gdzie Para Młoda wypowiedziała sakramentalne tak. Tego dnia pogoda płatała figle, czasem pojawiało się piękne słońce, czasem z nieba padał deszcz. Jednak ciemne chmury wstrzymały deszcz i ceremonialne wyjście z Kościoła Oli i Krzysia udało się perfekcyjnie. W trakcie podróży na salę weselną, rozpętała się potworna burza, która równie szybko zakończyła nas tego dnia straszyć. Dworek Góralski w Łodygowicach uraczył nas przepięknym górskim widokiem wokół. Design sali również zachwycał. Gości weselnych w rytm tanecznej muzyki wprowadził wodzirej.  Co to była za impreza! Goście nie schodzili z parkietu.  Największą atrakcją tego dnia, niewątpliwie był uczestnik programu Mam Talent, Vlodyr – Speed Painter Animation Show, który na oczach gości i pary młodej stworzył obraz przedstawiający Olę i Krzysia dosłownie w kilka minut !  To była niezapomniana impreza.

15 minutowy skrót filmu Oli i Krzysztofa

Z Olą i Krzysiem spotkaliśmy się również na plenerze ślubnym filmowym i fotograficznym w Łodzi. Do pleneru ślubnego wykorzystaliśmy Palmiarnię Łódzką oraz pobliski Park Źródliska. Kolejno wybraliśmy się do jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc w Łodzi – Manufaktury, wykorzystując deptak do cudownych ujęć ślubnych. Całokształt naszej pracy możecie obejrzeć na załączonych filmach.

Podobne