Dzień ślubu Pauliny i Konrada przywitał mnie pięknymi promieniami słońca. Nieopodal Warszawy, w małym miasteczku Kobyłka, wczesnym rankiem rozpoczęły się przygotowania ślubne. To jeden z najbardziej zaskakujących momentów, zarówno dla nas, jak i dla pary młodej. Często zdarza się, że w dniu ślubu spotykamy się ze sobą dopiero po raz pierwszy. I tak oto poznałem Konrada. Przystojny i dostojny mężczyzna z wielką pasją życiową – lotnictwem. Przygotowania ślubne u Konrada nabrały więc innego wymiaru. Zamiast ślubnego garnituru, Konrad wybrał mundur pilota, którego zawód wykonuje. Nie zabrakło również tematycznych dodatków u Pana Młodego : spinki w kształcie samolotu, czy czapki pilota.

Klip ślubny Pauliny i Konrada

Hotel Nieporęt – Restauracja Parasol

Paulina, to nasza Pani Młoda. Aparaty od razu pokochały Jej delikatną, subtelną urodę. W sukni ślubnej prezentowała się niczym anioł. Rodzinny klimat i ogrom wzruszeń, jakie tego dnia panowały u Pauliny i Konrada dodawały magii tego dnia. Ceremonia ślubna, która odbyła się w Parafii św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce również była zachowana w rodzinnym klimacie. Po pełnej wzruszeń mszy ślubnej, goście weselni zostali zaproszeni do Hotelu Parasol w miejscowości Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim.

25 minutowy skrót filmu Pauliny i Konrada

Piękne widoki jeziora rozpościerały się wzdłuż Hotelu. Lokal weselny zadbał o szczególne dodatki, nawiązujące do lotnictwa. Nie zabrakło więc śmigła lotniczego, który zdobił stół prezydialny Pary Młodej i innych akcentów zachowanych w tej tematyce. Na weselu nie zabrakło super zabawy, dobrej muzyki i biesiady, która poprowadził wodzirej grający na akordeonie, wprawiając biesiadników w szampański nastrój. 

Podobne