Oczywisty jest fakt, że uwielbiamy wracać do znajomych nam miejsc, ludzi i raz jeszcze przeżywać z Wami niesamowite, ale i nowe opowieści Waszej miłości. Wolbrom stał się naszym magicznym punktem na ziemi, do którego od kilku lat wracamy po kolejne ślubne historie. Klaudia i Daimy, to kolejna pełna wrażliwości para młoda, która zdecydowała powierzyć naszym kamerzystom w swoje ręce zapisanie najpiękniejszych wspomnień ślubnych za pomocą aparatów. Aura, jaka wytwarzała się w dniu ślubu naszej pary młodej była wprost nie do opisania. Ślub naszej Pary Młodej odbył się w Kościele św. Katarzyny w Wolbromiu. Msza ślubna została poprowadzona w dwóch językach, tak aby każdy z gości weselnych mógł w pełni uczestniczyć w ceremonii ślubnej Klaudii i Daimy’ego.

Klip ślubny Klaudii i Daimy’ego

Dwór w Tomaszowicach nieopodal Krakowa to miejsce, które Para Młoda wybrała na swoje przyjęcie weselne. To zdecydowanie jedno z piękniejszych miejsc na wymarzony ślub. Okazały park, w którym wykonaliśmy przepiękne ujęcia plenerowe naszej Pary Młodej dopełniły osobistego wdzięku Klaudii i Daimy’ego.  Wystrój wnętrza Dworu zaaranżowany został w stylu glamour.  Każdy detal ślubny był tego dnia precyzyjnie dopracowany.

Klimat wesela był niecodzienny, pełen wzruszających momentów. Dużo osobistych przemówień Pani Młodej i Pana Młodego do siebie wzajemnie, ale i również do najbliższych im osób oraz goście weselni, którzy nie kryli łez. Wesela polsko-holenderskie to nie tylko dobra zabawa, ale przyjazna atmosfera, która tworzy niezapomniane emocje. W nas jeszcze drzemią.  Zobacz klip ślubny i poczuj z nami te emocje.

20 minutowy skrót filmu Klaudii i Daimy’ego

Podobne