Zamek Gutów i magiczny ślub w plenerze

Zamek w Gutowie, to jedno z zabytkowych miejsc na mapie Wielkopolski, które charakteryzuje się stylem eklektycznym w najlepszym jego wydaniu. To właśnie w tym urokliwym pałacu, Klaudia i Dawid postanowili zorganizować swój ślub i wesele. Do ostatniej chwili nie było wiadome, czy przyjęcie ślubne odbędzie się. Zważając na trudne, pandemiczne czasy, które w dalszym ciągu zakłócały przebieg wszelakich imprez, obserwowaliśmy sytuację, niecierpliwie czekając na dobre wieści w kwestii możliwości organizowania przyjęć ślubnych oraz wesel. Udało się, dzięki czemu mogłam zobaczyć się z Klaudią i Dawidem oraz stworzyć dla nich cudowne wspomnienia, które przedstawiamy w poniższych kadrach.  

Specjalnie dla naszej Pary Młodej, w dniu ślubu zaświeciło słońce, choć majowa pogoda wcale nas nie rozpieszczała i płatała figle, racząc nas deszczem i zimnem. Ten dzień był zupełnie inny, wyczekany… Ślub Klaudii i Dawida odbył się w ogrodzie na terenie Zamku Gutów. Uroczystość ślubna była bardzo wzruszająca. Grono najbliższej rodziny i przyjaciół było świadkami rodzącej się nowej, zapoczątkowanej historii małżeństwa Klaudii i Dawida. Wesele Pary Młodej odbyło się wewnątrz Zamku Gutów. Goście bawili się wybornie.

Sesja ślubna plenerowa Zamek Gutów

W trakcie przyjęcia weselnego udało mi się porwać Klaudię i Dawida na ślubną sesję plenerową, którą wykonaliśmy w czasie 15-20 minut już w dniu ich ślubu. Zamek w Gutowie to jedno z tych idealnych miejsc na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Otoczenie wokół zamku daje ogromne możliwości, aby dzień młodej pary pozostał w tak niezwykłym wydaniu niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje. Zapraszam poniżej do obejrzenia kilku przykładowych zdjęć ślubnych.

Podobne