Zdjęcia ślubne

Niepowtarzalne momenty, jakich wiele na każdym ślubie i weselu warto utrwalić na pięknych zdjęciach ślubnych. Dobry fotograf ślubny sprawi, że te chwile pozostaną zapisane w szczególny sposób.

Zdjęcia ślubne, profesjonalny reportaż

Pod nazwą reportażu ślubnego kryje się Wasza historia ślubna. To zdjęcia ślubne, którymi fotograf opowiada ten szczególny dla Was dzień, dokumentując go nie nie tylko kreatywnymi kadrami, ale również emocjami, których w dniu ślubu tworzy się cała paleta barw. To bardzo ważna część pamiątki z dnia ślubu, ukazuje bowiem ona jej przebieg w sposób niewyreżyserowany. Dojedziemy w każdy zakątek Polski, aby wykonać dla Was przepiękne zdjęcia ślubne. Jeśli zależy Wam na uzyskaniu zdjęć ślubnych o wysokiej jakości, które bazują na Waszych emocjach z uroczystości ślubu i wesela, to dobrze trafiliście. Zadbamy o to, aby Wasze zdjęcia ślubne stały się Waszą niezapomnianą, piękną pamiątką ślubną na lata, do której z chęcią będziecie powracać.

Zdjęcia ślubne tworzymy już od przygotowań

Pracę w dniu ślubu nasz fotograf rozpoczyna od przygotowań pana młodego oraz pani młodej. To w trakcie trwania tego szczególnego momentu tworzą się ekscytujące i wzruszające zdjęcia ślubne, lubimy chwytać te momenty w obiektywie naszego aparatu. Pierwsza łza pani młodej, wzruszenie rodziców pary młodej, czy first look, ukazujący niepowtarzalność i spontaniczność emocji, których nie sposób powtórzyć.

Zdjęcia ślubne z kościoła

Niezależnie od wybranej formy ślubu, to najważniejszy moment dla pary młodej. To na tym etapie ślubujecie sobie “miłość i wierność”, w tym kulminacyjnym momencie jest najwięcej wzruszeń i uniesień. Gdyby nie ten moment, nie byłoby można mówić o zdjęciach ślubnych. Szczególnie istotny jest moment przysięgi małżeńskiej, który jest ukoronowaniem Waszej miłości. Fotograf ślubny, dzięki swojemu doświadczeniu uchwyci wszystkie ważne elementy ceremonii ślubnej, nie zakłócając jej przebiegu. Najważniejsze dla powstających zdjęć ślubnych jest wychwycenie gestów, dynamicznych momentów, począwszy od spojrzeń, dotyku pary młodej, czy szczęśliwych rodziców i gości biorących udział w ceremonii. Te elementy sprawiają, że zdjęcia ślubne czy to na pendrive w formie cyfrowej czy też w albumie nie są nudne.

Zdjęcia ślubne z wesela

Tę część otwiera pierwszy taniec pary młodej, niezwykle istotny, ale również stresujący moment. Fotograf ślubny chwyta niepowtarzalność Waszego pierwszego tańca, już w nowej roli jako mąż i żona. Kolejno rozpoczyna się szaleństwo na parkiecie, z którego fotografujący wychwytuje najciekawsze momenty. Zdjęcia ślubne z wesela to nie tylko zabawa taneczna na parkiecie, to również biesiada gości weselnych przy stołach, rozmowy w ogrodzie sali weselnej. Nie sposób pominąć również innych obowiązkowych w Polskich zwyczajach momentów tj. dzielenie tortu weselnego, podziękowań dla rodziców, czy też oczepin. Te wszystkie elementy składają się na zdjęcia ślubne z przyjęcia weselnego.

Zdjęcia ślubne w plenerze

Jest on nieodzownym elementem wzbogacającym Wasze zdjęcia ślubne, dopełnieniem całości, pozostajecie tylko Wy i Wasze uczucia, które można z Was wydobyć bez zbędnych obserwatorów (gości weselnych, którzy mogą Was w tak intymnych momentach krępować). Plener ślubny wykonywany jest we wskazanym przez Was lub przez fotografa ślubnego miejscu, tak aby komponowało się ono z Waszym uczuciem i emocjami. Miejsce to musi dopełniać całość, tak aby zdjęcia ślubne plenerowe tworzyły piękną i niezapomniana historię Waszej miłości. Sesja plenerowa ma ogromne znaczenie, a wykonywana w górach, nad morzem, jeziorem lub na zamku doda wyjątkowości Waszym zdjęciom ślubnym.

Jeśli macie swoje wyobrażenia jak ma wyglądać sesja ślubna, to koniecznie podzielcie się z nami swoimi pomysłami. Sesja plenerowa to możliwość wykonania zdjęć w różnych klimatach, od dynamicznych po romantyczne – wszystko uzależnione jest od Waszych preferencji. Zdjęcia ślubne z pleneru są doskonałe do wydruku w dużym formacie, który okazale prezentuje się na ścianach mieszkania czy domu. Ta inwestycja to zawsze dobry wybór, czas cały czas płynie, a za kilka lat pozostaną z tych dni tylko wspomnienia i właśnie zdjęcia.

Historie zdjęć ślubnych

sesja-narzeczenska-czy-warto-ja-wykonac

Sesja narzeczeńska w Wieluniu

Zamek Gutów - tort weselny

Zamek Gutów – kameralny ślub i wesele

plener-slubny-fotografia

Dwór Myśliwski Ustronie Wesele

zajazd-wielkopolski-siemianice

Super wesele w Zajazd Wielkopolski Siemianice

Zdjęcia ślubne surowy materiał

Tak, wszystkie wykonane przez fotografa zdjęcia ślubne otrzymujecie w formie plików RAW. Wiemy jak cenne są to dla Was wspomnienia, nie stosujemy wymówek, dopłat – zgromadzony materiał fotograficzny należy do Was. Uzyskujecie do niego dostęp juz do 3 dni po ślubie, w formie linku do naszego serwera, skąd możecie pobrać materiał na swój dysk twardy.

Bezpieczeństwo zdjęć ślubnych

W ramach bezpiecznego i trwałego zachowania Waszych wspomnień, wszystkie gotowe zdjęcia ślubne, oprócz przekazania Wam ich w formie online czy na pendrive, nagrywamy również na nośnik optyczny typu Blue-Ray, który stanowi bardzo ważną kopię zapasową Waszych zdjęć.