Film ślubny

Film ślubny to przede wszystkim miłosna, emocjonalna opowieść o Was. Pełna naturalność, splot Waszych dłoni, spojrzenia pełne miłości i wzruszeń – te wszystkie momenty nie ujdą naszej uwadze.

Film ślubny – ulubione klipy ślubne

Sprawimy, że dzień Waszego ślubu jako jeden z najważniejszych dni w życiu będzie przedstawiony w Waszym filmie ślubnym w wyjątkowy sposób. Jesteśmy szczerze oddani swojej pracy, która również jest naszą pasją. Do każdego filmu ślubnego, podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę Wasze sugestie oraz pomysły.

Profesjonalny film ślubny

Tworzenie dla Was filmów ślubnych, sprawia nam ogrom przyjemności i napędza do dalszego działania, dlatego w każdym filmie oddajemy część siebie. Film ślubny to nie tylko teledysk, to również reportaż z całego dnia ślubu dokumentujący przebieg uroczystości ślubnej, zakładanie obrączek czy składanie życzeń przez Waszych najbliższych. Taki film ślubny można nazwać formą reportażową, jeśli opowiadana historia tego dnia nie jest w żaden sposób reżyserowana. Film ślubny wykonany w ten sposób, będzie stanowił niezwykłą pamiątkę, gdy po wielu latach wspomnienia powrócą na nowo po obejrzeniu swojego wymarzonego filmu ślubnego.

Film ślubny tworzymy juz od przygotowań

Wasza opowieść ślubna rozpoczyna się już od przygotowań. Film ślubny tworzymy z wielką starannością, aby każdy detal wchodzący w skład przygotowań (suknia ślubna, obrączki, bukiet) były nagrane w kreatywny sposób. Dzień ślubu to nie tylko detale. To również Wy i emocje, które Wam towarzyszą. Opowiadając Waszą historię, staramy się zachować każdy ważny moment, który w tym czasie przeżywacie.

Film ślubny z kościoła

Najważniejszym momentem tego dnia jest ceremonia ślubna. Wymaga ona od kamerzysty ślubnego dużej precyzji, dbałości o szczegóły oraz doświadczenia. Aby Wasz film ślubny był spełnieniem Waszych oczekiwań, kamerzysta musi mieć na uwadze wiele czynników, które są nieodzowne w pracy z filmem ślubnym. To nie tylko ładnie ujęty kadr, ale również istotną rolę odgrywa płynny ruch kamery, który uzyskujemy m.in. dzięki stosowaniu przeznaczonych do tego typu ujęć gimbali. Szczególnie ważny, a nawet najważniejszy w ceremonii zaślubin jest dźwięk (m.in. kazanie, przysięga), który obok obrazu stanowi 50% powstałego materiału do późniejszego montażu.

Film ślubny z wesela

Tutaj dzieje się najwięcej. Dla wielu par wesele to impreza planowana latami. Zwyczajowo nowożeńcy rozpoczynają uroczystość pierwszym tańcem. Te momenty, są niepowtarzalne, dlatego wybór odpowiedniego oraz doświadczonego kamerzysty jest tak ważny. Film ślubny z wesela, to uwiecznienie zarówno Was jaki i Waszych gości w trakcie zabawy na parkiecie tanecznym oraz rozmów. Nagrywając wesele staramy się być zawsze jak najbliżej wszystkich wydarzeń, które mają tego dnia miejsce, bez tego nie ma możliwości wykonać dobrego materiału wideo na film ślubny.

Film ślubny w plenerze, kontynuacja opowieści

Zastanawiacie się pewnie, czy warto zdecydować się na nagranie filmu ślubnego w plenerze tzw. pleneru w innym dniu , posiadając już zdjęcia ze ślubu i przyjęcia. Zawsze warto! Plener ślubny jest uzupełnieniem, pięknym zwieńczeniem całego filmu ślubnego. Często plener ślubny nie jest dla Was miejscem przypadkowym. Zdarza się, że wybór pada na miejsce, które niosą Wasze wspólne wspomnienia. Tworzy się historia, którą opisujecie swoją miłością. Każdy plener ślubny jest wyjątkowy. Ukazujecie swoje uczucia do siebie, wybierając otoczenie wokół, które zapiera dech w piersiach, podczas oglądania filmu. To właśnie w trakcie trwania pleneru ślubnego, nasz kamerzysta wykonuje ujęcia, które będą wykorzystywane w trakcie montażu m.in. teledysku ślubnego.

W trakcie Waszego dnia ślubu, kamerzysta koncentruje się na opowiedzeniu Waszej historii, ukazaniu emocji, subtelności, akcji, które w efekcie końcowym staną się dla Was pięknymi wspomnieniami! Reportaż filmowy to zarówno Wy i Wasi bliscy, goście. Już w dniu ślubu nasz kamerzysta wykonuje dla Was ujęcia plenerowe, które będą wykorzystane w montażu filmu ślubnego, ale plener ślubny w innym dniu to zupełnie inne otoczenie tylko Wy we dwoje, razem, skupieni na sobie i Waszym uczuciu!

Miejsca na plener ślubny znajdziemy wszędzie! Las w pobliżu domu? Dlaczego nie? Rzeka, jezioro, polana? Wszędzie da się stworzyć niecodzienny klimat. W plenerze ślubnym istotna jest również Wasza współpraca z kamerzystą i fotografem.

Muzyka w filmie ślubnym

W naszych filmach ślubnych wykorzystujemy w trakcie montażu muzykę z banku muzyki Artlist.io , dzięki czemu macie pewność, że wykorzystany przez nas utwór nie straci na aktualności jak utwory emitowane w radio. Macie również gwarancję, że posiadamy wszelkie prawa do wykorzystywania utworów w Waszym filmie ślubnym. Z czasem każde wspomnienia zaczynają blednąć. Dzięki nam, przywołasz na nowo dzień swojego ślubu, odtwarzając najpiękniejsze ujęcia ślubne. Nasz kamerzysta ślubny uwieczni dla Was te wszystkie wzruszające w tym dniu chwile, które zostaną z Wami na zawsze w Waszym filmie ślubnym.

Historie filmów ślubnych

lesniczowka-wodzislaw-slaski

Leśniczówka Wodzisław Śląski Huczne Śląskie Wesele

hotel-nieporet

Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim Hotel Nieporęt

dwor-tomaszowice

Dwór w Tomaszowicach Wesele nieopodal Krakowa

villa park julianna

Magiczny ślub plenerowy w Villa Park Julianna

Surowy materiał do filmu ślubnego

Jako nieliczni przekazujemy Wam całość zgromadzonego materiału wideo z dnia ślubu. Nie stosujemy wymówek, dopłat – zgromadzony materiał na Wasz film ślubny należy do Was. Uzyskujecie do niego dostęp juz do 3 dni po ślubie, w formie linku do naszego serwera, skąd możecie pobrać materiał na swój dysk twardy.

Bezpieczeństwo filmu ślubnego

W ramach bezpiecznego i trwałego zachowania Waszych wspomnień, każdy gotowy film ślubny, oprócz przekazania Wam go w formie online czy na pendrive, nagrywamy również na nośnik optyczny typu Blue-Ray, który stanowi bardzo ważną kopię zapasową Waszego filmu ślubnego.