fbpx

Zdjęcie im więcej opowiada, tym mniej się wie 

-Diane Arbus-

Fotografia ślubna - oferta

Zapewniony cały dzień

Naszą pracę rozpoczynamy najczęściej 3 godziny przed ceremonią zapewniając Wam 12 godzin pracy fotografa do oczepin włącznie. Fotograf dysponuje w dniu ślubu dwoma aparatami marki Sony A7R2 z dedykowaną stałoogniskową optyką.

Reportaż fotograficzny

Z całego dnia otrzymacie 250-300 zdjęć po obróbce w pełnej rozdzielczości.

Pendrive ze zdjęciami

Otrzymacie wszystkie obrobione zdjęcia w pełnej rozdzielczości na pendrive w drewnianym pudełku.

Strefa klienta

Strefa klienta to komfort nie tylko dla Was, ale i dla Waszych najbliższych. Reportaż ślubny zamieszczony w strefie i zabezpieczony hasłem łatwo i bezpiecznie dostępny z każdego miejsca, bez konieczności nagrywania nośników, przesyłania dużych plików. 

Materiał plenerowy

Dodatkowe zdjęcia plenerowe wykonane w dniu ślubu np. w ogrodzie przy sali weselnej, które wzbogacą reportaż fotograficzny.

Brak kosztów dojazdu

W dniu ślubu nie doliczamy Wam żadnych dodatkowych kosztów związanych z dojazdem, noclegiem, itp.

Niezmienna cena

Pełna rezerwacja terminu to podpisanie umowy oraz wpłata zadatku, co daje pełną gwarancję niezmienności ceny usługi, nawet jeśli termin ślubu jest odległy.

Jak oceniają nas klienci

justyna-i-daniel-miniatura

Justyna — "Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego! Zdięcia sa przepiękne, a film możemy oglądać bez końca:-) Świetnie dobrana muzyka, uwiecznione najważniejsze chwile, nowoczesność, rzetelność oraz świetny kontakt przed jak i po weselu.Polecamy!!!!!!!

ola-i-krzysztof-miniatura

Aleksandra — "Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Pomysłowy, nowoczesny i bardzo wzruszajacy film, który będzie pamiątką na całe życie. Dziękujemy za stworzenie czegoś tak pięknego. Efekt końcowy zachwycił każdego!! "

anna-i-derek-miniatura

Anna — “Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Znakomita jakość wykonanych usług. Cieszymy się, że to właśnie wykonaliście nasze wideo ślubne. Dziękujemy ”

sylwia-i-tomasz-miniatura

Sylwia — “Z całego serca polecam zafilmowani.pl. Materiał jaki otrzymaliśmy jest wyjątkową pamiątką z naszego ślubu! Współpraca z Pauliną i Adamem to czysta przyjemność! bardzo dziękujemy za wspaniały materiał i za Wasz profesjonalizm w tym szczególnym dla nas dniu <3”

klaudia-i-adrian-miniatura

Klaudia — “Zafilmowani to zdecydowanie najlepszy wybor aby uwiecznic takie piękne wydarzenie jakim jest ślub ! Świerze spojrzenie, mnóstwo pomysłow na realizacje i przede wszystkim luźna, niestresująca atmosfera panująca podczas nagrania 😉 Polecam w 100 %”

angelika-miniatura

Angelika — "Rewelacja, miałam przyjemność oglądać reportaż ślubny z wyjątkowego dnia Anny i Jacques'a , który dzięki Wam zapamiętają na długie lata. Gorąco polecam, bardzo profesjonalny duet ! "

kasia-i-arkadiusz-miniatura

Kasia — "Podejście, zaangażowanie a także pasja z jaką pracuje firma na medal!! Mili i sympatyczni, otwarci na pomysły. Praca bez zarzutu! Jakość usług na najwyższym poziomie. Zadowolenie w 100%!! Godni polecenia! Brawo i wielkie dzięki za uwiecznienie tych pięknych chwil. Jesteście mega zespołem."

eliza-i-radek-miniatura

Eliza — "Lepszego filmu ślubnego nie mogliśmy sobie wymarzyć! Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Adam i Paulina to fantastyczny duet! Pracowici, sympatyczni z ogromną pasją i w dodatku z poczuciem humoru! 😀 Współpraca z Nimi to przyjemność! "

kasia-i-marcin-miniatura

Kasia — "Super profesjonaliści zaangażowani w swoją pracę. Film jak i zdjęcia wyszły wspaniale ,jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy"

anna-i-dominik-miniatura

Anna — "Gorąco polecam!!!Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubnego, a nasi znajomi oczarowani.Wszystkie przyszłe Pary Młode zachęcamy do skorzystania z usług tej firmy. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.Dziękujemy i pozdrawiamy."

renata-i-sebastian-miniatura

Renata — "Ślub i wesele to najważniejsze momenty w życiu. Wybierając zafilmowanych nie dostaniecie filmu, na którym Wasza rodzina i znajomy będą zasypiali. Jesteśmy zachwyceni zarówno współpracą z Adamem jak i końcowym materiałem, który ujął nie tylko nas ale i naszych bliskich. Zdecydowanie polecamy!"

olga-i-patric-miniatura

Olga — "The movie was great, Paulina and Adam are very professional, film the right moments and I would definately recommend them to anybody who wants to have an amazing wedding movie (or another important event)! Thanks Paulina and Adam!"

Opcje dodatkowe:

Rozwiń poszczególne opisy

Plener fotograficzny realizowany w innym dniu. W cenie dojazd do 50 km od siedziby firmy, powyżej pokrycie kosztów paliwowych.

Materiał plenerowy realizowany w górach lub nad morzem, wzbogacający zarówno klip ślubny jak i cały film. Ustalenia indywidualnie.

Wszystkie dodatki wybierzecie po całościowym przygotowaniu materiału. 

Sesja zdjęciowa realizowana przed ślubem. W cenie dojazd do 50 km od siedziby firmy, powyżej pokrycie kosztów paliwowych.

Zachowaj wspomnienia drugiego dnia wesela w formie krótkiego reportażu fotograficznego.

Wydłuż czas pracy fotografa powyżej 12 godzin roboczych. W razie pytań prosimy o kontakt.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli masz dodatkowe pytania, propozycje lub wątpliwości skontaktuj się z nami.