zafilmowani – kilka słów o nas

Cześć! Zajmujemy się fotografią oraz filmem ślubnym. Paulina i Adam to osoby tworzące naszą firmę. Najczęściej fotografujemy i filmujemy na terenie Wielunia, Wrocławia oraz miast ościennych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń 663323318

zafilmowani fotograf i kamerzysta na wesele

Od wielu lat aparaty tworzą nieodzowna część naszego życia. Z pasji i miłości do filmu i fotografii przerodziły się w pracę. Nasze zdjęcia oraz filmy ślubne to niezapomniane, pełne miłości kadry, które pozwolą Wam zachować wspomnienia dnia ślubu na długie lata. Jest nam niezwykle miło gościć Was na naszej stronie. Nasz kamerzysta oraz fotograf ślubny dokumentując dla Was te najważniejsze wydarzenie jakim jest ślub oddaje kawał swojego serca i duszy, pragnąc zachować Wasze najwspanialsze chwile na kartach wspomnień. Ten dzień jest niepowtarzalny, Wasze emocje towarzyszące termu dniu również!

Paulina

Osoba o niezwykłej wrażliwości i empatii. Wyłapuje najpiękniejsze momenty poprzez swój zmysł estetyczny. Z wykształcenia jest pedagogiem, choć od dziecka interesowała ją fotografia, dlatego również jej droga zawodowa potoczyła się właśnie w tym kierunku. Lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi, a każdy dzień uczy ją nowych rzeczy. Jest niepoprawną optymistką. Zawsze otwarta na nowe, dlatego dzięki Niej, będziecie czuć się swobodnie a Wasz komfort w dniu ślubu będzie na najwyższym poziomie. Paulina, poza fotografią jest odpowiedzialna również za montaż klipów ślubnych. To dzięki niej, Wasze filmy tak pięknie odzwierciedlają pełnię emocji i wzruszeń, jakie towarzyszą Wam w tym dniu. Na codzień mama dwójki dzieci. Świetnie łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Zawsze gotowa do działania.

Do każdego powierzonego nam reportażu ślubnego podchodzimy indywidualnie, chcąc wspólnie z Wami zapisać te ulotne chwile. Wasze historie tworzymy z wzruszających, szczęśliwych momentów. Jesteśmy zgranym duetem fotograf – kamerzysta, który daje gwarancję odpowiedzialnej współpracy zarówno nad zdjęciami jak i filmem ślubnym. Lubimy pracować wspólnie, dzięki czemu potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji wzajemnie polegając na sobie i mając na uwadze dobro gromadzonych materiałów fotograficzno-filmowych.

Adam

Założyciel ZAFILMOWANI. Jego profesjonalizm, dokładność i sumienność w pracy odzwierciedlają wszystkie dotychczasowe filmy ślubne. “Jeśli praca to tylko na 100%” – takie słowa często padają z jego ust. Każdy kadr jest przemyślany i dopracowany w najmniejszym szczególe. To człowiek oddany swojej pracy, traktując ją również jako swoją największą pasję. Operowanie GlideCam to jego specjalność, posiada również licencje na latanie Dronem. Uwielbia zatrzymywać ulotne chwile, zajmuje się montażem wideo Waszych filmów ślubnych.