Niezapomniana pamiątka na całe życie – fotografia i filmowanie ślubów od Pauliny i Adama

Cześć! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej fotografii i filmowaniu ślubów. Paulina i Adam to twórcy naszych prac, którzy z pasją i zaangażowaniem uwieczniają piękno chwil związanych z Waszym ślubem. Najczęściej działamy na terenie od Wielunia do Wrocławia oraz pobliskich miast, ale jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i chętnie wykonamy dla Was niezapomnianą pamiątkę w postaci zdjęć i filmu ślubnego.

Paulina

Poznajcie Paulinę – osobę o niezwykłej wrażliwości i empatii, która poprzez swój zmysł estetyczny potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty. Z wykształcenia pedagog, jednak od dziecka pasjonowała się fotografią, która stała się jej drogą zawodową. Paulina lubi poznawać nowe miejsca i ludzi, co pozwala jej na ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Jest niepoprawną optymistką, zawsze otwartą na nowe wyzwania. Dzięki niej, podczas dnia ślubu czuć się będziecie swobodnie, a Wasz komfort będzie na najwyższym poziomie. Oprócz fotografii, Paulina zajmuje się również montażem klipów ślubnych, dzięki czemu filmy odzwierciedlają pełnię emocji i wzruszeń, jakie towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. Na co dzień jest mamą dwójki dzieci, doskonale łącząc macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Paulina zawsze jest gotowa do działania i stworzenia dla Was niezapomnianej pamiątki w postaci pięknych zdjęć i filmu ślubnego.

Aparaty pełne pasji i miłości do fotografii – niezapomniane zdjęcia i filmy ślubne, które zachowają Wasze wspomnienia na lata!

Niepowtarzalne filmy i zdjęcia ślubne, pełne miłości i pasji – nasza specjalność

Aparaty towarzyszą nam od lat, ale z pasji i miłości do filmu i fotografii stworzyliśmy naszą pracę. Nasze zdjęcia i filmy ślubne to niezapomniane, pełne miłości kadry, które pozwolą zachować wspomnienia z dnia ślubu na długie lata.


fotograf i kamerzysta na wesele
Oddajemy serce i duszę, aby uwiecznić Wasze najwspanialsze chwile

Dokumentując dla Was to najważniejsze wydarzenie, oddajemy kawał naszego serca i duszy, pragnąc uwiecznić Wasze najwspanialsze chwile na kartach wspomnień. Ten dzień jest niepowtarzalny, a Wasze emocje towarzyszące temu wyjątkowemu momentowi są niezwykle ważne.


Uwieczniamy Wasze niepowtarzalne chwile – profesjonalna fotografia i filmowanie ślubów z indywidualnym podejściem

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego reportażu ślubnego, wspólnie z Wami zapisujemy te ulotne chwile. Tworzymy Wasze historie ze wzruszających i szczęśliwych momentów, abyście mogli je oglądać zawsze, kiedy tylko chcecie.


Oto zgrany duet, który zapewni niezapomnianą pamiątkę z Waszego ślubu!

Jako zgrany duet fotograf-kamerzysta, zapewniamy odpowiedzialną współpracę zarówno przy zdjęciach, jak i filmie ślubnym. Nasza wspólna praca pozwala na odnalezienie się w każdej sytuacji, wzajemne poleganie na sobie oraz skuteczne gromadzenie materiałów fotograficzno-filmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dobrej jakości usług fotograficzno-filmowych na najwyższym poziomie.

Adam

Zapoznajcie się z założycielem ZAFILMOWANI – specjalistą w dziedzinie filmów ślubnych. Jego praca odzwierciedla profesjonalizm, dokładność i sumienność, o czym świadczą wszystkie dotychczasowe realizacje. Jego motto brzmi: “Jeśli praca, to tylko na 100%”, co widać w każdym ujęciu. Każdy kadr jest starannie przemyślany i dopracowany w najmniejszym szczególe. To człowiek oddany swojej pracy, traktując ją jako swoją największą pasję. Operowanie GlideCam to jego specjalność, a posiada również licencję na latanie dronem. Uwielbia zatrzymywać ulotne chwile, dlatego zajmuje się także montażem Waszych filmów ślubnych. Zaufajcie jego doświadczeniu i pasji, a Wasze wspomnienia zostaną uwiecznione w pięknych i unikalnych filmach ślubnych.

Niech Twoje wspomnienia będą jeszcze piękniejsze – zyskaj bonus do usługi fotograficzno-filmowej

1000PLN

10 dni podpisz umowę

Rozszerz swoje wspomnienia o niecodzienne ujęcia z drona i dwie foto książki – bonus do usługi

W ZAFILMOWANI każdy reportaż ślubny jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją i sposobem na wyrażenie siebie. Od lat specjalizujemy się w fotografii i filmie ślubnym, tworząc niezapomniane wspomnienia, które zachowują piękno i emocje tego niepowtarzalnego dnia. Dzięki naszemu doświadczeniu, kreatywności oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, jesteśmy w stanie oddać w Wasze ręce nie tylko materiały, ale przede wszystkim piękne historie, które zawsze będą Wam towarzyszyły. Wspólnie tworzymy niezapomniane chwile, dzięki którym Wasze wspomnienia pozostaną na długo w Waszych sercach i w pamięci Waszych najbliższych.