Filmowanie ślubu – jak uwiecznić najpiękniejsze chwile w życiu na wiele lat?

Myśląc o mieście Wieluń, na myśl przychodzi mi tylko jedna sala weselna – Malinowy Dwór Wieluń. Dlaczego? Poziom organizacji wesel utworzony jest na bardzo wysokim poziomie, a sala weselna w Malinowym Dworze odznacza się nowoczesnym klimatem, co sprzyja zarówno gościom, jak i nam, fotografom i kamerzystom. Ładny anturaż wokół idealnie komponuje się z fotografią i filmem.

Ślub Eweliny i Mariusza – piękny dzień pełen szczęścia

Dzień ślubu Eweliny i Mariusza był bardzo pogodny. Ceremonia zaślubin odbyła się w Kościele św. Stanisława w Wieluniu, a przyjęcie weselne w wyżej już wspomnianym lokalu Malinowy Dwór. Mariusz, na co dzień związany z lokalem Malinowy Dwór, zadbał o każdy szczegół swojego wesela. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu Para Młoda mogła w pełni cieszyć się dniem swojego ślubu i wesela.

Filmowanie wesela – emocje utrwalone na zawsze

Każdy ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na uwiecznienie w postaci filmu. Dzięki temu młoda para może cieszyć się wspomnieniami z tego dnia przez wiele lat. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów, by ich dzień był uwieczniony w sposób profesjonalny i pełen emocji. Dlatego nasza firma oferuje usługi filmowania wesel na terenie Wielunia i okolic.

Sesja plenerowa – urokliwe miejsca w okolicach Wielunia

Pogoda sprzyjała, dzięki czemu mogliśmy porwać naszą Parę Młodą na plener ślubny na terenie Malinowego Dworu. Przygotowana ścianka na terenie hotelu Malinowy Dwór z łapaczami snów robiła niebagatelne wrażenie. Po hucznym weselu, Ewelina i Mariusz spotkali się z nami ponownie na sesji w plenerze. Wybrali bardzo spokojne i klimatyczne miejsce w Ożarowie koło Wielunia. Odpowiednie dla rodzin z dziećmi, idealne na spacery oraz z ogromnym potencjałem do tworzenia magicznych sesji zdjęciowych i filmowych.

Filmowanie ślubu – najważniejsze chwile w życiu uwiecznione na filmie

Filmowanie ślubu to dla nas nie tylko praca, ale również pasja. Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, dzięki czemu możemy uchwycić najważniejsze chwile w życiu młodej pary i uwiecznić je na filmie. Dla naszych klientów to nie tylko pamiątka z dnia ślubu, ale również wspaniała okazja do przypomnienia sobie emocji i przeżyć z tego wyjątkowego dnia przez wiele lat.