Poradnik – dzień ślubu

Droga Paro Młoda,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postanowiliśmy przygotować stronę, dzięki której będziecie mogli poznać w domowym zaciszu wszystkie szczegóły dotyczące naszej współpracy w tym najważniejszym dla Was dniu.

Do informacji tutaj zawartych, będziecie mieć dostęp 24h na minimum miesiąc przed datą Waszego ślubu, dlatego żywimy nadzieję, że znajdziecie czas, aby gruntownie zapoznać się z nimi. Wszystkie kwestie, które poruszaliśmy zawsze na spotkaniach lub w trakcie rozmów telefonicznych zostały „przelane na papier”, aby łatwiej było Wam zapoznać się z tymi informacji.

W menu głównym niniejszej strony znajdziecie również formularz, dzięki któremu będziecie mieć możliwość przesłania nam wszelkich swoich uwag i sugestii dotyczących powstawania dla Was materiału filmowego tudzież fotograficznego. Wspomniany formularz, jest nieodłączną częścią procesu przygotowania się do tego najważniejszego dnia. To właśnie dzięki niemu poznamy Wasze szczegółowe oczekiwania, ważne momenty, które chcielibyście zawrzeć w materiale, jaki będziemy dla Was w tym dniu gromadzić. Prosimy Was serdecznie o gruntowne zapoznanie się z treścią niniejszego poradnika oraz późniejsze dogłębne wypełnienie formularza dotyczącego Waszych uwag. To właśnie dzięki informacjom zawartym w poradniku oraz formularzu zarówno Wy drodzy młodzi, jak i my, będziemy przygotowani do tego dnia we wzorowy sposób, a dzięki temu powstały materiał będzie spełniał oczekiwania obu stron.

Całość zgromadzonych w formularzu informacji, zostanie wysłana do nas emailem, których otrzymanie potwierdzimy w wiadomości zwrotnej. Prosimy Was serdecznie, aby nie zwlekać z wypełnieniem formularza, musimy go otrzymać na minimum 14 dni przed ślubem, abyśmy mogli zapoznać się szczegółowo z Waszymi uwagami oraz zgłosić ewentualne dodatkowe pytania/sugestie.

Zapraszamy Was do kolejnych pozycji w menu głównym tej strony.