Rezerwacja terminu

1. Zapoznaj się z ofertą

Będąc na tej stronie, zapewne zapoznaliście się już z naszą ofertą. Niezmiernie cieszy nas fakt, że to właśnie my będziemy towarzyszyć Wam w tych ważnych chwilach. To co zawiera oferta na dzień zapoznania się z nią przez Was zostanie zawarte w umowie.

2. Prześlij dane do umowy

W pierwszej kolejności przygotowujemy umowę w formie niezobowiązującego Was dokumentu PDF. Jednak do jej przygotowania potrzebujemy niezbędne dane – formularz do ich przesłania znajduje się u dołu strony. Jeśli chcesz przejść od razu do jego wypełniania kliknij tutaj.

3. Zapoznaj się z umową

Przygotowaną umowę otrzymacie na wskazany w formularzu adres e-mail. Zapoznajcie się z nią na spokojnie w domowym zaciszu.

4. Przekaż swoje pytania

W razie pytań, związanych z umową prześlijcie je na adres zwrotny, z którego otrzymaliście umowę – opcja „odpowiedz” – z zachowaniem ciągłości korespondencji. Forma e-maila jest w tym momencie konieczna, abyśmy mogli w późniejszym czasie wrócić do naszej korespondencji.

5. Podpisz umowę

Pozostało sfinalizować nasze ustalenia.

6. Podpis online

Możecie podpisać umowę nie wychodząc z domu, a nawet jej nie drukując. Autoryzacja nastąpi na podstawie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Umowę z certyfikatem złożonych podpisów otrzymacie po autoryzacji e-mailem. Taki dokument ma pełną moc prawną, tak samo jak umowa podpisana osobiście.

7. Podpis osobiście

Spotkanie osobiste to również dobra forma na sfinalizowanie ustaleń w postaci podpisu umowy oraz wpłaty zadatku.

8. Wpłata zadatku

Gdy umowa jest już podpisana, pozostaje wpłacić zadatek na jej poczet. Wysokość zadatku określona jest w umowie, a wszelkie dane do jej wpłaty otrzymacie e-mailem wraz z umową. W sytuacji osobistego finalizowania ustaleń umowy, zadatek jest wpłacany w momencie podpisu.

Gotowe!

Termin zarezerwowany ;-) Dziękujemy za zaufanie.
Do zobaczenia na Waszym ślubie.

Dodatkowe informacje:

Bezpieczeństwo danych

Bez obaw, wszystkie przesłane przez Was dane do umowy są bezpieczne. Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności  (spełnienie obowiązku informacyjnego RODO).

Legalność

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Nie ma znaczenia w jakiej formie podpiszecie umowę i wpłacicie zadatek – online czy osobiście, na wpłacony zadatek otrzymacie paragon fiskalny.

Szczegóły dnia ślubu

Wszelkie oczekiwania, pytania oraz sugestie dotyczące dnia ślubu przekażcie nam jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeśli nie macie teraz do tego głowy lub termin jest odległy, nie ma sprawy. Sama rezerwacja terminu może odbyć się zdalnie, na 7/14 dni przed ślubem spotykamy się online lub osobiście z każdą parą młodą. Omawiamy cały dzień krok po kroku, jak wygląda współpraca, dopytujemy o szczegóły.

Wypełnij formularz