Filmowanie i fotografia ślubna w rejonie Wielunia

Wieluń i okolice to miejsca szczególne dla naszej firmy zafilmowani, a ślub Izy i Bartka był dla nas wyjątkowym wyzwaniem. W dniu ich ślubu nasze serca zapełniły się radością i uśmiechami. Realizujemy filmy i zdjęcia ślubne pokoleniowo, co miało miejsce również u Izy, gdzie nagrywaliśmy także ślub i wesele jej siostry.

Subtelna i lekka suknia ślubna Izy

Iza, Pani Młoda, wybrała na swój ślub subtelną i lekką suknię, która idealnie podkreślała jej niezwykłą urodę. Nasza para młoda zawsze będzie w naszej pamięci dzięki jej wdziękowi i urokowi. Nasze kamery pokochały Izę od pierwszego wejrzenia!

Pełne emocji kazanie ślubne

Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym kościele parafialnym w Kraszkowicach i została zwieńczona przysięgą małżeńską. Kazanie ślubne przygotowane przez Księdza wywarło na nas wszystkich ogromne wrażenie – było ono osobiste, pełne wzruszeń i miłości dla Pary Młodej.

Wyborna zabawa gości weselnych w Sali Bankietowej Załęcze

Przyjęcie weselne odbyło się w Sali Bankietowej Załęcze w Załęczu Małym. Goście weselni świetnie się bawili w rytm muzyki grającej zespołu weselnego. Nasza firma zafilmowani pracuje na każdym weselu w sposób profesjonalny, uchwytne momenty oraz emocje uwieczniamy w naszych filmach i zdjęciach ślubnych.

Podsumowanie

Jeśli szukacie Państwo zespołu do filmowania i fotografii ślubnej, który z powodzeniem zrealizuje Państwa wymarzone wesele, to firma zafilmowani jest do Państwa dyspozycji. Realizujemy nasze projekty w rejonie Wielunia, Kraszkowic i okolic Wielunia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.