Ślub i wesele Klaudii i Dawida w Zamku Gutów – relacja z niezwykłego dnia

Klaudia i Dawid to para, która postanowiła zorganizować swoje przyjęcie weselne w jednym z najpiękniejszych zabytków Wielkopolski – Zamku Gutów. Wbrew trudnym, pandemicznym czasom udało się zorganizować to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zarówno Pary Młodej, jak i zaproszonych gości.

Ślub w ogrodzie Zamku Gutów

W dzisiejszych czasach organizacja wesela z pewnością nie jest łatwym zadaniem, szczególnie w dobie pandemii. Mimo to, Klaudia i Dawid postanowili zorganizować swoje wesele w zamku w Gutowie kolo Ostrowa Wielkopolskiego. Zamek ten to jedno z pięknych zabytkowych miejsc na mapie Wielkopolski, które charakteryzuje się stylem eklektycznym w najlepszym jego wydaniu. Para Młoda wybrała to miejsce ze względu na jego niesamowity urok, które zachwyciło ich już na pierwszy rzut oka.

Mimo pandemii, udało się zorganizować przyjęcie weselne z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Dzięki temu mogliśmy stworzyć dla Klaudii i Dawida niezapomniane wspomnienia, które przedstawiamy w poniższych kadrach. Przygotowania do ślubu zaczęły się już wcześniej, ponieważ w dobie koronawirusa, należy wszystko dokładnie zaplanować.

Wesele w zamkowych wnętrzach

Nareszcie nadszedł oczekiwany dzień, kiedy to słońce zaświeciło specjalnie dla naszej Pary Młodej, mimo kapryśnej majowej pogody, która wcale nas nie rozpieszczała, racząc nas deszczem i zimnem. Ten dzień był zupełnie inny, wyczekany i niesamowicie wzruszający. Ślub Klaudii i Dawida odbył się w ogrodzie na terenie Zamku Gutów, w towarzystwie najbliższych przyjaciół i rodziny. To wspaniałe miejsce było świadkiem narodzin nowej miłości, zapoczątkowanej historii małżeństwa Klaudii i Dawida.

Nie bez znaczenia jest również miejsce, w którym odbywa się wesele. Zamek w Gutowie to jedno z tych idealnych miejsc na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Otoczenie wokół zamku daje ogromne możliwości, aby dzień młodej pary pozostał w tak niezwykłym wydaniu niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje. Wesele Pary Młodej odbyło się wewnątrz zamku. Goście bawili się wybornie, co można było zaobserwować na parkiecie, który był pełen do samego końca.

Sesja plenerowa w magicznej scenerii Zamku Gutów

Jednym z piękniejszych momentów dnia ślubu Klaudii i Dawida była sesja plenerowa, którą udało nam się zrobić w czasie 15-20 minut już w dniu ich ślubu. Zamek w Gutowie to jedno z idealnych miejsc na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. Otoczenie wokół zamku daje ogromne możliwości, aby dzień młodej pary pozostał w tak niezwykłym wydaniu niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje. Jako fotograf ślubny, bardzo dobrze oceniam to miejsce, z przyjemnością będę tu wracać, zwłaszcza gdy przyjdzie mi fotografować tak uroczą, uśmiechniętą i sympatyczną parę, jak Klaudia i Dawid. Zdjęcia ślubne z sesji plenerowej przedstawiają w naturalny sposób miłość, jaką para młoda ma do siebie i ich niepowtarzalny dzień, który pozostaje w ich pamięci na zawsze.